Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| műanyag kerti ház LANITPLAST LONGFORD 612 LG4020 | |
|
|
|
| Nettó ár | 287 206 Ft |
| Bruttó ár | 364 751 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Kategória | műanyag házak |
| Beépített terület | 6,26m2 |
| Külméret hossza | 3,56m |
| Külméret szélesség | 1,76m |
| Külméret magasság | 2,26m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ajtó szélesség | 1,19m |
| Ajtó magasság | 1,81m |
| Szerkezet anyaga | műanyag profilok |
| Ház fala vastagsága | 12mm |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Szín | szürke |
| Tömeg | 117kg |
| Fali ablak | 2db |
| Napfénytető | db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.