Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| bádog kerti ház LANITPLAST WANDHAUS 78 ANTRACIT LG4025 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 135 054 Ft |
| Cena s DPH | 171 519 Ft |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Raktáron |
| Parametry | |
| Kategória | fém házak |
| Beépített terület | 4,97m2 |
| Külméret hossza | 2,45m |
| Külméret szélesség | 2,03m |
| Külméret magasság | 1,93m |
| Ajtó | kétszárnyú csúszó |
| Ajtó szélesség | 0,91m |
| Ajtó magasság | 1,62m |
| Szerkezet anyaga | horganyzott lemez |
| Ház fala vastagsága | horganyzott lemez 0,22 - 0,35mm |
| Tető típusa | lapostető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Szín | antracit |
| Tömeg | 70kg |
| Napfénytető | db |
| Fali ablak | db |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.