Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| fából készült kerti ház KARIBU VERKAUFSHAUS 1 (58489) natur LG3041 | |
|
|
|
| Nettó ár | 448 983 Ft |
| Bruttó ár | 570 208 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Kategória | faházak |
| Külméret szélesség | 2,65m |
| Külméret hossza | 1,82m |
| Beépített terület | 4,8m2 |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Belső felület | m2 |
| Ajtó szélesség | 0,78m |
| Ajtó magasság | 1,74m |
| Fal magasság | 1,89m |
| Külméret magasság | 2,41m |
| Ajtó | 1x zsanérokon |
| Ház fala vastagsága | 19mm |
| Tető vastagság | 16mm |
| Tető fedóanyag (megrendelés tartalma) | nem |
| Tető felület | 6,5m2 |
| Tető lejtés | 200 |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Felületi felület bevonás | m2 |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Fali ablak | db |
| Tömeg | 318kg |
| Szín | fa színű |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | 3darab |
| Počet rolí ke střešním šindelům (1x5 m) | ks |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.