Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| fából készült kerti ház KARIBU VERKAUFSHAUS 2 (27501) natur LG3042 | |
|
|
|
| Nettó ár | 553 147 Ft |
| Bruttó ár | 702 497 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Kategória | faházak |
| Külméret szélesség | 3,04m |
| Külméret hossza | 2,02m |
| Beépített terület | 6,1m2 |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Belső felület | m2 |
| Ajtó szélesség | 0,78m |
| Ajtó magasság | 1,74m |
| Fal magasság | 1,89m |
| Külméret magasság | 2,48m |
| Ajtó | 1x zsanérokon |
| Ház fala vastagsága | 19mm |
| Tető vastagság | 16mm |
| Tető fedóanyag (megrendelés tartalma) | nem |
| Tető felület | 8,8m2 |
| Tető lejtés | 200 |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Felületi felület bevonás | m2 |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Fali ablak | db |
| Tömeg | 376kg |
| Szín | fa színű |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | 4darab |
| Počet rolí ke střešním šindelům (1x5 m) | ks |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.