Remove from comparison
|
|
|---|---|
| fából készült kerti ház KARIBU GLUCKSBURG 4 (68216) terragrau LG3497 | |
|
|
|
| Price excl. VAT | 553 147 Ft |
| Price incl. VAT | 702 497 Ft |
| Save | – |
| Availability | Nem elérhető |
| Parameters | |
| Kategória | faházak |
| Külméret szélesség | 2,42m |
| Külméret hossza | 2,17m |
| Beépített terület | 5,25m2 |
| Tető típusa | lapostető |
| Belső felület | m2 |
| Ajtó szélesség | 1,66m |
| Ajtó magasság | 1,75m |
| Fal magasság | 1,86m |
| Külméret magasság | 2,20m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ház fala vastagsága | 19mm |
| Tető vastagság | 16mm |
| Tető fedóanyag (megrendelés tartalma) | nem |
| Tető felület | 6,1m2 |
| Tető lejtés | 70 |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Ablak (üvegezés anyag) | plexiüveg |
| Felületi felület bevonás | m2 |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Fali ablak | 2db |
| Tömeg | 316kg |
| Szín | terragrau |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Počet rolí ke střešním šindelům (1x5 m) | ks |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.