Remove from comparison
|
|
|---|---|
| alumínium bioklimatikus pergola LANITPLAST STANDARD 4x3 m LG2081 | |
|
|
|
| Price excl. VAT |
568 809 Ft
574 554 Ft |
| Price incl. VAT |
722 387 Ft
729 684 Ft |
| Save | 1% / 7 297 Ft |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Kategória | bioklimatikus pergolák |
| Beépített terület | 12m2 |
| Külméret szélesség | 4,00m |
| Külméret hossza | 3,00m |
| Külméret magasság | 2,53m |
| Fal magasság | 2,12m |
| Szín | antracit |
| Szerkezet anyaga | alumínium |
| Tető anyag | lécek alumínium |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Tető felület | 12m2 |
| Tető típusa | ferde |
| LED világítás | nem |
| Tömeg | 144kg |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.