Aus dem Vergleich entfernen
|
|
|---|---|
| fából készült kerti ház KARIBU TALKAU 3 (83334) terragrau LG1773 | |
|
|
|
| Preis ohne MwSt. | 972 556 Ft |
| Preis inkl. MwSt. | 1 235 146 Ft |
| Sie sparen | – |
| Verfügbarkeit | Raktáron |
| Parameter | |
| Kategória | faházak |
| Külméret szélesség | 2,44m |
| Külméret hossza | 2,04m |
| Beépített terület | 4,98m2 |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Belső felület | m2 |
| Ajtó szélesség | 1,40m |
| Ajtó magasság | 1,73m |
| Fal magasság | 1,94m |
| Külméret magasság | 2,30m |
| Ajtó | dupla szárnyú ajtók |
| Ház fala vastagsága | 28mm |
| Tető vastagság | 16mm |
| Tető fedóanyag (megrendelés tartalma) | nem |
| Tető felület | 6,7m2 |
| Tető lejtés | 150 |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Ablak (üvegezés anyag) | plexiüveg |
| Felületi felület bevonás | m2 |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Fali ablak | db |
| Tömeg | 376kg |
| Szín | terragrau |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | 4darab |
| Počet rolí ke střešním šindelům (1x5 m) | ks |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.