Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| fából készült kerti ház KARIBU SCHWANDORF 3 + menedékhely 280 cm hátsó és oldalfalakkal együtt (77744) natur LG3901 | |
|
|
|
| Nettó ár | 711 189 Ft |
| Bruttó ár | 903 210 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Kategória | faházak |
| Külméret szélesség | 4,68m |
| Külméret hossza | 2,17m |
| Beépített terület | 10,15m2 |
| Tető típusa | lapostető |
| A kertiház bővítése | 2,80m |
| Belső felület | m2 |
| Ajtó szélesség | 0,84m |
| Ajtó magasság | 1,76m |
| Fal magasság | 2,02m |
| Külméret magasság | 2,18m |
| Ajtó | egyszárnyú a zsanérokon |
| Ház fala vastagsága | 19mm |
| Tető vastagság | 16mm |
| Tető fedóanyag (megrendelés tartalma) | nem |
| Tető felület | 12,20m2 |
| Tető lejtés | 30 |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Ablak (üvegezés anyag) | plexiüveg |
| Felületi felület bevonás | m2 |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Fali ablak | db |
| Tömeg | 483kg |
| Szín | fa színű |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Počet rolí ke střešním šindelům (1x5 m) | ks |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.