Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| fából készült kerti ház KARIBU SCHWANDORF 5 (73471) terragrau LG3905 | |
|
|
|
| Nettó ár | 545 963 Ft |
| Bruttó ár | 693 373 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Kategória | faházak |
| Külméret szélesség | 2,42m |
| Külméret hossza | 2,46m |
| Beépített terület | 5,95m2 |
| Tető típusa | lapostető |
| Belső felület | m2 |
| Ajtó szélesség | 0,84m |
| Ajtó magasság | 1,76m |
| Fal magasság | 2,02m |
| Külméret magasság | 2,18m |
| Ajtó | egyszárnyú a zsanérokon |
| Ház fala vastagsága | 19mm |
| Tető vastagság | 16mm |
| Tető fedóanyag (megrendelés tartalma) | nem |
| Tető felület | 6,80m2 |
| Tető lejtés | 30 |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Ablak (üvegezés anyag) | plexiüveg |
| Felületi felület bevonás | m2 |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Fali ablak | db |
| Tömeg | 329kg |
| Szín | terragrau |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Počet rolí ke střešním šindelům (1x5 m) | ks |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.