Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| fából készült kerti ház KARIBU MERSEBURG 4 (8241) világos szürke LG4436 | |
|
|
|
| Nettó ár | 377 146 Ft |
| Bruttó ár | 478 975 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Kategória | faházak |
| Külméret szélesség | 2,12m |
| Külméret hossza | 2,14m |
| Beépített terület | 4,54m2 |
| Tető típusa | lapostető |
| Belső felület | m2 |
| Ajtó szélesség | 1,15m |
| Ajtó magasság | 1,74m |
| Fal magasság | 1,85m |
| Külméret magasság | 2,20m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ház fala vastagsága | 14mm |
| Tető vastagság | 16mm |
| Tető fedóanyag (megrendelés tartalma) | nem |
| Tető felület | 5,69m2 |
| Tető lejtés | 70 |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Ablak (üvegezés anyag) | plexiüveg |
| Felületi felület bevonás | m2 |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Fali ablak | db |
| Tömeg | 248kg |
| Szín | világos szürke |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Počet rolí ke střešním šindelům (1x5 m) | ks |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.