Remove from comparison
|
|
|---|---|
| komposztáló LIFETIME 60076 SINGLE LG3724 | |
|
|
|
| Price excl. VAT | 71 694 Ft |
| Price incl. VAT | 91 051 Ft |
| Save | – |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Tömeg | 20kg |
| Külméret magasság | 1,11m |
| Külméret szélesség | 0,75m |
| Külméret hossza | 0,77m |
| Szín | fekete |
| Köbtartalom | 190L |
| Szerkezet anyaga | műanyag + horganyzott profilok |
| Gyártó | LIFETIME |
| Termékkód | Komposztálók |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.