Ukloniti iz usporedbe
|
|
|---|---|
| műanyag kerti ház LIFETIME 60014 / 60190 FOX LG101 | |
|
|
|
| Cijena bez PDV-a |
409 336 Ft
485 529 Ft |
| Cena s DPH |
519 857 Ft
616 622 Ft |
| Štedite | 19% / 96 765 Ft |
| Dostupnosť | Nem elérhető |
| Parametri | |
| Kategória | műanyag házak |
| Beépített terület | 4,6m2 |
| Külméret hossza | 2,14m |
| Külméret szélesség | 2,15m |
| Külméret magasság | 2,28m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ajtó szélesség | 1,38m |
| Ajtó magasság | 1,92m |
| Szerkezet anyaga | acél profilok |
| Ház fala vastagsága | 26 mm |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | LIFETIME |
| A csomag tartalmazza a padlót | Igen |
| Szín | világos szürke |
| Tömeg | 151kg |
| Fali ablak | 1db |
| Napfénytető | 1db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.