Odstrani iz primerjave
|
|
|---|---|
| műanyag kerti ház LANITPLAST VERDAL 85 LG4022 | |
|
|
|
| Cena brez DDV | 172 194 Ft |
| Cena z DDV | 218 686 Ft |
| Prihranite | – |
| Razpoložljivost | Nem elérhető |
| Parametri | |
| Kategória | műanyag házak |
| Beépített terület | 3m2 |
| Külméret hossza | 1,30m |
| Külméret szélesség | 2,36m |
| Külméret magasság | 1,94m |
| Ajtó | zsanérokon egyszárnyú |
| Ajtó szélesség | 0,75m |
| Ajtó magasság | 1,72m |
| Szerkezet anyaga | műanyag profilok |
| Ház fala vastagsága | 12mm |
| Tető típusa | lapostető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Szín | szürke |
| Tömeg | 74kg |
| Fali ablak | 1db |
| Napfénytető | db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.