Remove from comparison
|
|
|---|---|
| finn szauna KARIBU LARIN (75604) LG1937 | |
|
|
|
| Price excl. VAT | 755 039 Ft |
| Price incl. VAT | 958 900 Ft |
| Save | – |
| Availability | Nem elérhető |
| Parameters | |
| Szauna típusa | finn házi szaunák |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | beltéri szaunák |
| Szerkezet anyaga | lucfenyőfa |
| Ház fala vastagsága | 68mm |
| Szigetelés vastagsága | 42 mm |
| Ajtó | grafitüveg 8 mm |
| Pad anyaga | lucfenyőfa |
| Padok száma | 2x / 1x szélesség 57 cm + 1x szélesség 27 cm |
| Személyek száma | 2 |
| Fejtámla | 1 |
| Ionizációs funkció | nem |
| Beépített rádió | nem |
| Javasolt szauna kályha típus | elektromos szauna kályha |
| Ajánlott kályhák | 3,6 kW vagy 9 kW |
| Szauna kályha | nem |
| Szauna kövek | nem |
| Külméret szélesség | 1,51m |
| Külméret mélység | 1,51m |
| Külméret magasság | 1,98m |
| Tömeg | 249kg |
| Krajina pôvodu | Németország |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.