Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| műanyag ház a kertbe LIFETIME model 60282 LG4652 | |
|
|
|
| Nettó ár |
555 891 Ft
617 657 Ft |
| Bruttó ár |
705 982 Ft
784 424 Ft |
| Megtakarítás | 11% / 78 442 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | műanyag házak |
| Beépített terület | 7,33m2 |
| Külméret hossza | 3,54m |
| Külméret szélesség | 2,07m |
| Külméret magasság | 2,28m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ajtó szélesség | 1,38m |
| Ajtó magasság | 1,92m |
| Szerkezet anyaga | acél profilok |
| Ház fala vastagsága | 26mm |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | LIFETIME |
| A csomag tartalmazza a padlót | igen |
| Szín | világos szürke |
| Tömeg | 220kg |
| Fali ablak | 2db |
| Napfénytető | 1db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.