Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| műanyag ház a kertbe LIFETIME model 60476 LG4653 | |
|
|
|
| Nettó ár |
607 614 Ft
675 127 Ft |
| Bruttó ár |
771 670 Ft
857 411 Ft |
| Megtakarítás | 11% / 85 741 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | műanyag házak |
| Beépített terület | 6,08m2 |
| Külméret hossza | 2,14m |
| Külméret szélesség | 2,84m |
| Külméret magasság | 2,27m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ajtó szélesség | 1,29m |
| Ajtó magasság | 1,89m |
| Szerkezet anyaga | acél profilok |
| Ház fala vastagsága | 26mm |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | LIFETIME |
| A csomag tartalmazza a padlót | igen |
| Szín | szürke |
| Tömeg | 186kg |
| Fali ablak | 1db |
| Napfénytető | 1db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.