Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| kerti tároló doboz LANITPLAST S751 LG2398 | |
|
|
|
| Nettó ár |
57 322 Ft
93 388 Ft |
| Bruttó ár |
72 799 Ft
118 603 Ft |
| Megtakarítás | 63% / 45 804 Ft |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Típusú kiegészítők | Kerti dobozok |
| Köbtartalom | 0,60L |
| Külméret szélesség | 0,75m |
| Külméret mélység | 0,92m |
| Külméret magasság | 1,20m |
| Tömeg | 22kg |
| Anyag | fa 16 mm |
| Kategória | doboz |
| Szín | fa |
| Počet kusů v balení | 1 |
| Átmérőméret | 0m |
| Krajina pôvodu | Belgium |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.