Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| műanyag szekrény LANITPLAST KANSAS LG4688 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
183 063 Ft
215 368 Ft |
| Cena s DPH |
232 490 Ft
273 517 Ft |
| Ušetříte | 18% / 41 027 Ft |
| Dostupnost | Raktáron |
| Parametry | |
| Kategória | párnatároló szekrény |
| Beépített terület | 1,10m2 |
| Külméret hossza | 0,77m |
| Külméret szélesség | 1,43m |
| Külméret magasság | 1,75m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ajtó szélesség | 1,30m |
| Ajtó magasság | 1,70m |
| Szerkezet anyaga | acél profilok |
| Ház fala vastagsága | 22mm |
| Tető típusa | lapos tető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| A csomag tartalmazza a padlót | igen |
| Szín | világos szürke |
| Tömeg | kg |
| Fali ablak | db |
| Napfénytető | db |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.