Alumínium kerti pavilon, méretei 297 x 297 cm, szín antracit, tető - átlátszó kamrás polikarbonát 6 mm.
A pavilonmodell nagy előnye, hogy egyszerű önsegítő készletként szállítjuk. Mindenki könnyedén felépítheti saját pavilonját, ahol akar és amikor akar. A pavilon felépítéséhez nem szükséges szakmai céget vagy iparost találni. Telepítése a LANITPLAST 33 pavilon viszonylag könnyen do-it-yourselfers és lehet kezelni a két-három ember.
Rövid leírás:
Értesítés:
Csomag mérete:
| Kategória | kerti pavilonok |
| Tömeg | 54kg |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 2,97m |
| Külméret hossza | 2,97m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Beépített terület | 9m2 |
| Külméret magasság | 2,56m |
| Szerkezet anyaga | alumínium |
| Tető felület | m2 |
| Tető anyag | polikarbonát 6 mm átlátszó |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG2468 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG2468 | 34 |
| Raktár Szlovákia | LG2468 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG2468 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG2468 | 0 |
