Ukloniti iz usporedbe
|
|
|---|---|
| kerti pavilon LANITPLAST 33 antracit + bronz PC LG2454 | |
|
|
|
| Cijena bez PDV-a |
208 907 Ft
215 368 Ft |
| Cena s DPH |
265 312 Ft
273 517 Ft |
| Štedite | 3% / 8 205 Ft |
| Dostupnosť | Raktáron |
| Parametri | |
| Kategória | kerti pavilonok |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Beépített terület | 9m2 |
| Külméret szélesség | 2,97m |
| Külméret hossza | 2,97m |
| Külméret magasság | 2,56m |
| Szín | antracit |
| Szerkezet anyaga | alumínium |
| Tető anyag | polikarbonát 6 mm bronz |
| Tömeg | 54kg |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Tető felület | m2 |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.