Dupla rotációs komposztáló, gyártó - LIFETIME, össztérfogat 380 liter.
Gyártó - LIFETIME Product, Inc., UTAH
Kétdobos forgó komposztáló könnyű komposztálás alatt a kertben. A komposztáló formájában van két fekete henger egy dupla fal azzal a lehetőséggel, forgás egy szilárd támogató horganyzott szerkezet. A komposztáló egy bizonyos helyzetben rögzítéssel rögzíthető. Mi a kínálat, mint egy készlet - könnyű telepítés.
Rövid leírás:
| Tömeg | 33kg |
| Szín | fekete |
| Külméret szélesség | 1,48m |
| Külméret hossza | 0,79m |
| Köbtartalom | 380L |
| Gyártó | LIFETIME |
| Külméret magasság | 1,11m |
| Szerkezet anyaga | fém / műanyag |
| Termékkód | komposztálók |
| Krajina pôvodu | USA |
Il n’y a actuellement aucun avis client.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Code | Disponibilité | Prix |
|---|---|---|
| LG262 | Nem elérhető | 143 900 Ft Prix TTC |
| Stock | Code | Nombre d'articles en stock |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG262 | 0 pce |
| Raktár Pozsony | LG262 | 0 pce |
| Raktár Szlovákia | LG262 | 0 pce |
| Raktár Szlovákia 7 | LG262 | 0 pce |
| Raktár Szlovákia 8 | LG262 | 0 pce |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.