Rotációs komposztáló, gyártó - LIFETIME, teljes térfogata 190 L.
Gyártó - LIFETIME Product, Inc., UTAH
Dobos forgókomposztáló a könnyű komposztáláshoz az egész kertben. A komposztáló duplafalú fekete henger alakú, masszív horganyzott tartószerkezeten forgatható. A komposztálót egy dugóval lehet egy bizonyos helyzetben rögzíteni. Készletként szállítjuk – egyszerű összeszerelés.
Tulajdonságok:
Értesítés:
| Tömeg | 20kg |
| Szín | fekete |
| Külméret szélesség | 0,75m |
| Külméret hossza | 0,77m |
| Köbtartalom | 190L |
| Gyártó | LIFETIME |
| Külméret magasság | 1,11m |
| Szerkezet anyaga | műanyag + horganyzott profilok |
| Termékkód | Komposztálók |
Trenutno nema recenzija.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Skladište | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG3724 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG3724 | 29 |
| Raktár Szlovákia | LG3724 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG3724 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG3724 | 0 |
