Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| magaságyás KARIBU HOCHBEET 281 (83327) terragrau LG1997 | |
|
|
|
| Nettó ár | 230 426 Ft |
| Bruttó ár | 292 641 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Beépített terület | 2,32m2 |
| Szín | terragrau |
| Kategória | magaságyás |
| Külméret hossza | 1,11m |
| Külméret szélesség | 2,09m |
| Külméret magasság | 0,92m |
| Szerkezet anyaga | faanyag 28 mm |
| Az alsó típusa | nincs alja |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Tömeg | 50kg |
| Krajina pôvodu | Németország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.