Magaságyás KARIBU, sze 254 x m 94 x ma 92 cm, fa 28 mm vastag, a virágládának nincs alja.
Német minőség a prémium német gyártótól, a Karibu Holztechnik GmbH-tól.
A KARIBU magasított virágágyása tökéletes megoldást kínál növényei elhelyezésére. Legyenek azok virágok, fűszernövények, zöldségek, ezeket szabadon elhelyezheti az ágyásban. Kényelmes, 92 cm-es magassága nem fog gondot okozni a hátának, mivel ez minimálisra csökkenti a megerőltető hajolást. Az emelt ágyás 28 mm vastag, nút/horony rendszerben összehajtott faprofilokból áll. A virágágyás belsejében műanyag fólia található. A gyárilag festett ágyást semmilyen módon nem kell kezelni, ezáltal azonnal használható. Mindazonáltal mi javasoljuk, hogy használat előtt a natúr dizájnt kültéri fához megfelelő felületkezeléssel kezelje (választása szerint) - pl. gombaellenes bevonat. Magaságyás talajrétegezésekor javasoljuk, hogy a talaj szerkezetét a növényeihez igazítsa.
Szépítse meg kertjét, erkélyét vagy kis teraszát egy emelt KARIBU ágyással!
Alapvető funkciók:
Csomag méretei:
| Kategória | magaságyás |
| Tömeg | 92kg |
| Szín | fa színe |
| Külméret szélesség | 2,54m |
| Külméret hossza | 0,94m |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Beépített terület | 2,39m2 |
| Külméret magasság | 0,92m |
| Szerkezet anyaga | faanyag 28 mm |
| Krajina pôvodu | Németország |
| Az alsó típusa | nincs alja |
Trenutno nema recenzija.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
