Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| magaságyás KARIBU HOCHBEET 282 (91549) natur LG1998 | |
|
|
|
| Nettó ár | 225 481 Ft |
| Bruttó ár | 286 361 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Beépített terület | 2,39m2 |
| Szín | fa színe |
| Kategória | magaságyás |
| Külméret hossza | 0,94m |
| Külméret szélesség | 2,54m |
| Külméret magasság | 0,92m |
| Szerkezet anyaga | faanyag 28 mm |
| Az alsó típusa | nincs alja |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Tömeg | 92kg |
| Krajina pôvodu | Németország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.