Remove from comparison
|
|
|---|---|
| magaságyás KARIBU HOCHBEET 282 (91550) terragrau LG1999 | |
|
|
|
| Price excl. VAT | 168 898 Ft |
| Price incl. VAT | 214 500 Ft |
| Save | – |
| Availability | Nem elérhető |
| Parameters | |
| Beépített terület | 2,39m2 |
| Szín | terragrau |
| Kategória | magaságyás |
| Külméret hossza | 0,94m |
| Külméret szélesség | 2,54m |
| Külméret magasság | 0,92m |
| Szerkezet anyaga | faanyag 28 mm |
| Az alsó típusa | nincs alja |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Tömeg | 92kg |
| Krajina pôvodu | Németország |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.