Înlătură din comparație
|
|
|---|---|
| magaságyás KARIBU HOCHBEET 281 (83326) natur LG1996 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 126 693 Ft |
| Preț cu TVA | 160 900 Ft |
| Salvați | – |
| Disponibilitate | Nem elérhető |
| Parametre | |
| Beépített terület | 2,32m2 |
| Szín | fa színe |
| Kategória | magaságyás |
| Külméret hossza | 1,11m |
| Külméret szélesség | 2,09m |
| Külméret magasság | 0,92m |
| Szerkezet anyaga | faanyag 28 mm |
| Az alsó típusa | nincs alja |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Tömeg | 50kg |
| Krajina pôvodu | Németország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.