Horganyzott acél magaságyás, sze 80 x m 240 x ma 82 cm, modern kivitel, antracit szín, a virágládának nincs alja.
A LANITPLAST WAVE 88 emelt virágágyás érdekes tervezőágy gyógynövények vagy virágok termesztésére. Virágok, gyógynövények, zöldségek, mindet szabadon elhelyezheti gyakorlatilag bárhol a kertben. A virágágyásnak nincs alja. A talaj emelt ágyba történő rétegezésekor javasoljuk a talaj szerkezetének a növényekhez való igazítását. A virágágy több részből áll, amelyeket egyszerűen össze kell csavarni. A virágládának nincs alja.
A 0,6 mm vastag acéllemez nagyon jó minőségű felületi kezeléssel rendelkezik, mert horganyzott (a felületen vastag, nem korrozív cinkréteg képződik), ráadásul porfestékkel permetezik az RAL 7016 antracit árnyékában.
Értesítés:
A csomag méretei:
| Kategória | magaságyás |
| Tömeg | 32kg |
| Szín | antracit |
| Külméret szélesség | 0,80m |
| Külméret hossza | 2,40m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Beépített terület | 1,92m2 |
| Külméret magasság | 0,82m |
| Szerkezet anyaga | galvanizált acél |
| Az alsó típusa | nincs alja |
Nu există evaluări.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Stoc | Kód | Numărul de UM în stoc |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG2419 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG2419 | 50 |
| Raktár Szlovákia | LG2419 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG2419 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG2419 | 0 |
