Înlătură din comparație
|
|
|---|---|
| magaságyás KARIBU HOCHBEET 190 (73089) terragrau LG1984 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 87 566 Ft |
| Preț cu TVA | 111 209 Ft |
| Salvați | – |
| Disponibilitate | Nem elérhető |
| Parametre | |
| Beépített terület | 0,64m2 |
| Szín | terragrau |
| Kategória | magaságyás |
| Külméret hossza | 0,65m |
| Külméret szélesség | 0,98m |
| Külméret magasság | 0,64m |
| Szerkezet anyaga | faanyag 19 mm |
| Az alsó típusa | nincs alja |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Tömeg | 20kg |
| Krajina pôvodu | Németország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.