Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| magaságyás KARIBU HOCHBEET 191 (64561) natur LG1987 | |
|
|
|
| Nettó ár | 109 604 Ft |
| Bruttó ár | 139 197 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Beépített terület | 0,92m2 |
| Szín | fa színe |
| Kategória | magaságyás |
| Külméret hossza | 0,69m |
| Külméret szélesség | 1,33m |
| Külméret magasság | 0,82m |
| Szerkezet anyaga | faanyag 19 mm |
| Az alsó típusa | nincs alja |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Tömeg | 32kg |
| Krajina pôvodu | Németország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.