4 darabos acél szerszámhorog készlet, 7 x 6 x 7 cm-es méretekkel, kompatibilis a MAXTORE kerti házakkal.
4 darabos acél szerszámhorog készlet, 7 x 6 x 7 cm-es méretekkel, kompatibilis a MAXTORE kerti házakkal.
| Tömeg | 0,50kg |
| Típusú kiegészítők | Horgok |
| Szín | ezüst |
| Külméret szélesség | 0,07m |
| Köbtartalom | L |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Külméret magasság | 0,07m |
| Teherbírás | kg |
Jelenleg nincsenek értékelések.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Raktár | Kód | Raktárkészlet mennyiség |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG2642 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG2642 | 10 |
| Raktár Szlovákia | LG2642 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG2642 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG2642 | 0 |
| Kód | Elérhetőség | Ár |
|---|---|---|
| LG2642 | Raktáron | 8 941 Ft ÁFA-val |
| Raktár | Kód | Raktárkészlet mennyiség |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG2642 | 0 db |
| Raktár Pozsony | LG2642 | 10 db |
| Raktár Szlovákia | LG2642 | 0 db |
| Raktár Szlovákia 7 | LG2642 | 0 db |
| Raktár Szlovákia 8 | LG2642 | 0 db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.