Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| finn szauna KARIBU NORGE (92106) natur LG4008 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 1 490 393 Ft |
| Cena s DPH | 1 892 799 Ft |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Nem elérhető |
| Parametry | |
| Szauna típusa | finn kültéri szaunák |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | szabadtéri szaunák |
| Szerkezet anyaga | északi lucfenyő |
| Ház fala vastagsága | 38mm |
| Ajtó | egyszárnyú zsanérokon hőszigetelő üveggel |
| Pad anyaga | rezgőnyárfa |
| Padok száma | 3x / szélesség 57 cm |
| Személyek száma | 3 |
| Ionizációs funkció | nem |
| Beépített rádió | nem |
| Javasolt szauna kályha típus | elektromos szauna kályha |
| Ajánlott kályhák | 9 kW |
| Külméret szélesség | 2,31m |
| Külméret mélység | 1,96m |
| Külméret magasság | 2,38m |
| Tömeg | 620kg |
| Szín | natur |
| Tető felület | 6m2 |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Počet rolí ke střešním šindelům (1x5 m) | ks |
| A csomag tartalmazza a padlót | igen |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.