Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| melegágy VITAVIA GAMMA LG3087 | |
|
|
|
| Nettó ár | 71 622 Ft |
| Bruttó ár | 90 960 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Kategória | melegágy |
| Tömeg | 11kg |
| Szín | ezüst |
| Napfénytető | 4db |
| Beépített terület | 1,1m2 |
| Külméret szélesség | 1,24m |
| Külméret hossza | 0,89m |
| Külméret magasság | 0,38 / 0,71m |
| Szerkezet anyaga | alumínium melegágy |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | VITAVIA GARDEN |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.