Remove from comparison
|
|
|---|---|
| melegágy VITAVIA GAIA JUMBO PC 4 mm ezüst LG3732 | |
|
|
|
| Price excl. VAT | 53 016 Ft |
| Price incl. VAT | 67 330 Ft |
| Save | – |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Kategória | melegágy |
| Tömeg | 8kg |
| Szín | ezüst |
| Napfénytető | 4db |
| Beépített terület | 0,98m2 |
| Külméret szélesség | 1,19m |
| Külméret hossza | 0,83m |
| Külméret magasság | 0,38 / 0,72m |
| Szerkezet anyaga | alumínium melegágy |
| Üvegezés anyag | polikarbonát 4 mm |
| Max. hóterhelés | kg/m2 |
| Gyártó | VITAVIA GARDEN |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.