Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| műanyag kerti ház LANITPLAST LONGFORD 66 LG4016 | |
|
|
|
| Nettó ár | 179 450 Ft |
| Bruttó ár | 227 901 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | műanyag házak |
| Beépített terület | 3,17m2 |
| Külméret hossza | 1,80m |
| Külméret szélesség | 1,76m |
| Külméret magasság | 2,26m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ajtó szélesség | 1,19m |
| Ajtó magasság | 1,81m |
| Szerkezet anyaga | műanyag profilok |
| Ház fala vastagsága | 12mm |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| A csomag tartalmazza a padlót | nem |
| Szín | szürke |
| Tömeg | 64kg |
| Fali ablak | 1db |
| Napfénytető | db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.