Műanyag kerti ház, padlóval, sz 244 x h 305 x ma 244 cm, beépített terület 7,44 m2.
Gyártó - LIFETIME PRODUCTS INC., Clearfield, Utah
Robusztus "új generációs" műanyag ház kertészeti, sportolási, uszodai, grillezési, kempingezési, motorozási és egyéb igények tárolására. Modern kialakítás, könnyű összeszerelés, egész éves használat. A kertes ház fém tartószerkezetű, a dupla falak, a tető, a dupla ajtók és a padlózat masszív, nagyon tartós és gyakorlatilag törhetetlen műanyagból készült. A műanyag csúszásmentes padló a ház része (az ár tartalmazza). A ház zsanéros dupla ajtókkal van felszerelve. A dupla műanyag fal vastagsága 26 mm. A tető lejtése 30o, ami jelentősen csökkenti a tetőn lévő hó mennyiségét és nyomását. A ház anyaga (rendkívül ellenálló polietilén UV szűrővel) nem sárgul el, nem válik rideggé, így nincs szükség a ház rendszeres festésére, mint pl. faházaknál - a műanyag kertes ház gyakorlatilag karbantartásmentes. A házat úgy tervezték és gyártják, hogy az összeszerelés a lehető legegyszerűbb és legrövidebb legyen. Egyszerűen pattintsa be az egyes alkatrészeket a szomszédos részekre, és rögzítse a csatlakozást egy csavarral.
Tesztelt paraméterek:
Méretek:
A ház alapfelszereltsége (az árban benne van) tartalmazza:
A műanyag ház előnyei:
| Kategória | műanyag házak |
| Tömeg | 217kg |
| Szín | világos szürke |
| Külméret szélesség | 2,44m |
| Külméret hossza | 3,05m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Beépített terület | 7,44m2 |
| Külméret magasság | 2,44m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ajtó szélesség | 1,42m |
| Ajtó magasság | 1,93m |
| Szerkezet anyaga | acél profilok |
| Ház fala vastagsága | 26mm |
| A csomag tartalmazza a padlót | Igen |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Napfénytető | 4db |
| Fali ablak | 1db |
Jelenleg nincsenek értékelések.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Raktár | Kód | Raktárkészlet mennyiség |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG3722 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG3722 | 1 |
| Raktár Szlovákia | LG3722 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG3722 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG3722 | 0 |
