Műanyag kerti ház, padlóval, sz 427 x h 215 x ma 227 cm, beépített terület 9,18 m2.
Gyártó - LIFETIME PRODUCTS INC., Clearfield, Utah
Robusztus "új generációs" műanyag ház kertészeti, sportolási, uszodai, grillezési, kempingezési, motorozási és egyéb igények tárolására. Modern kialakítás, könnyű összeszerelés, egész éves használat. A kertes ház fém tartószerkezetű, a dupla falak, a tető, a dupla ajtók és a padlózat masszív, nagyon tartós és gyakorlatilag törhetetlen műanyagból készült. A műanyag csúszásmentes padló a ház része (az ár tartalmazza).A ház zsanéros dupla ajtókkal van felszerelve. A dupla műanyag fal vastagsága 26 mm. A tető lejtése 30o, ami jelentősen csökkenti a tetőn lévő hó mennyiségét és nyomását. A ház anyaga (rendkívül ellenálló polietilén UV szűrővel) nem sárgul el, nem válik rideggé, így nincs szükség a ház rendszeres festésére, mint pl. faházaknál - a műanyag kertes ház gyakorlatilag karbantartásmentes. A házat úgy tervezték és gyártják, hogy az összeszerelés a lehető legegyszerűbb és legrövidebb legyen. Egyszerűen pattintsa be az egyes alkatrészeket a szomszédos részekre, és rögzítse a csatlakozást egy csavarral.
Tesztelt paraméterek:
Méretek:
A ház alapfelszereltsége (az árban benne van) tartalmazza:
Egy műanyag ház előnyei:
| Kategória | műanyag házak |
| Tömeg | 243kg |
| Szín | szürke |
| Külméret szélesség | 4,27m |
| Külméret hossza | 2,15m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Beépített terület | 9,18m2 |
| Külméret magasság | 2,27m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ajtó szélesség | 1,29m |
| Ajtó magasság | 1,89m |
| Szerkezet anyaga | acél profilok |
| Ház fala vastagsága | 26mm |
| A csomag tartalmazza a padlót | igen |
| Tető típusa | nyeregtető |
| Napfénytető | 1db |
| Fali ablak | 2db |
Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj skladem |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG4654 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG4654 | 9 |
| Raktár Szlovákia | LG4654 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG4654 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG4654 | 0 |
