Műanyag kerti szekrény, padlóval, sz 143 x h 77 x ma 175 cm, beépített terület 1,10 m2.
"Új generációs" műanyag tárolószekrény párnák és kerti kellékek tárolására. Praktikus kialakítás, könnyű összeszerelés, egész éves használat. A szekrény tartófém szerkezettel rendelkezik, a falak, a tető, a dupla ajtók és a padló pedig tömör, nagyon tartós és gyakorlatilag törhetetlen műanyagból (HDPE - nagy szilárdságú polietilén UV-szűrővel) készült. A szekrény része a csúszásgátló műanyag padló (az árban benne van). A szekrény duplaszárnyú ajtókkal van felszerelve, zsanérokon. A dupla műanyag fal vastagsága 22 mm, a tető vastagsága 34 mm. A szekrény anyaga nem sárgul és nem válik rideggé, így nem kell rendszeresen festeni, ami például fa- vagy vasszekrények esetén szükséges - a szekrény gyakorlatilag karbantartásmentes. A szekrényt úgy tervezték és gyártották, hogy az összeszerelés a lehető legegyszerűbb és legrövidebb legyen. Egyszerűen csak bepattintja az egyes alkatrészeket a szomszédos részekbe, és csavarral rögzíti a csatlakozást.
Méretek:
A szekrény alapfelszereltsége (az ár tartalmazza):
A műanyag szekrények előnyei:
| Kategória | párnatároló szekrény |
| Tömeg | kg |
| Szín | világos szürke |
| Külméret szélesség | 1,43m |
| Külméret hossza | 0,77m |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Beépített terület | 1,10m2 |
| Külméret magasság | 1,75m |
| Ajtó | zsanérokon kétszárnyú |
| Ajtó szélesség | 1,30m |
| Ajtó magasság | 1,70m |
| Szerkezet anyaga | acél profilok |
| Ház fala vastagsága | 22mm |
| A csomag tartalmazza a padlót | igen |
| Tető típusa | lapos tető |
| Napfénytető | db |
| Fali ablak | db |
Jelenleg nincsenek értékelések.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Raktár | Kód | Raktárkészlet mennyiség |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG4688 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG4688 | 10 |
| Raktár Szlovákia | LG4688 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG4688 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG4688 | 0 |
