Összecsukható asztal 180 cm, h 183 cm x sz 76 cm x ma 74 cm, rendkívül tartós HDPE-ből.
Gyártó - Lifetime Products, Inc., Clearfield, Utah
Nagy összecsukható asztal alkalmas a kertben, otthon, műhely. Acél tartóváz és rendkívül ellenálló, UV-stabilizált polietilén (HDPE) kombinációja. Időjárásállóság. A műanyag a napsütésben nem sárgul és nem törékeny. Az asztal könnyen félbehajtható.
Rövid leírás:
| Kategória | asztal |
| Tömeg | 13kg |
| Szín | fehér |
| Külméret szélesség | 0,76m |
| Külméret hossza | 1,83m |
| Gyártó | LIFETIME |
| Külméret magasság | 0,74m |
| Anyag | fém / műanyag |
| Krajina pôvodu | USA |
Jelenleg nincsenek értékelések.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Raktár | Kód | Raktárkészlet mennyiség |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG1022 | 0 |
| Raktár Pozsony | LG1022 | 43 |
| Raktár Szlovákia | LG1022 | 0 |
| Raktár Szlovákia 7 | LG1022 | 0 |
| Raktár Szlovákia 8 | LG1022 | 0 |
| Kód | Elérhetőség | Ár |
|---|---|---|
| LG1022 | Raktáron |
36 813 Ft
ÁFA-val 49 084 Ft ÁFA-val |
| Raktár | Kód | Raktárkészlet mennyiség |
|---|---|---|
| Központi raktár | LG1022 | 0 db |
| Raktár Pozsony | LG1022 | 43 db |
| Raktár Szlovákia | LG1022 | 0 db |
| Raktár Szlovákia 7 | LG1022 | 0 db |
| Raktár Szlovákia 8 | LG1022 | 0 db |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.