Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| alumínium pergola LANITPLAST WALL 43 fehér + clear PC LG2126 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 315 940 Ft |
| Cena s DPH | 401 244 Ft |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Raktáron |
| Parametry | |
| Kategória | pergolák a falhoz |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Beépített terület | 13,02m2 |
| Külméret szélesség | 3,00m |
| Külméret hossza | 4,35m |
| Külméret magasság | 2,12 - 2,78m |
| Szín | fehér |
| Szerkezet anyaga | alumínium |
| Tető anyag | cellás átlátszó polikarbonát 6 mm |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Tető felület | m2 |
| Tető típusa | ferde |
| Tömeg | 63kg |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.