Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| alumínium bioklimatikus pergola LANITPLAST STANDARD 4x3 m LG2081 | |
|
|
|
| Nettó ár |
568 809 Ft
574 554 Ft |
| Bruttó ár |
722 387 Ft
729 684 Ft |
| Megtakarítás | 1% / 7 297 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | bioklimatikus pergolák |
| Beépített terület | 12m2 |
| Külméret szélesség | 4,00m |
| Külméret hossza | 3,00m |
| Külméret magasság | 2,53m |
| Fal magasság | 2,12m |
| Szín | antracit |
| Szerkezet anyaga | alumínium |
| Tető anyag | lécek alumínium |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Tető felület | 12m2 |
| Tető típusa | ferde |
| LED világítás | nem |
| Tömeg | 144kg |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.