Remove from comparison
|
|
|---|---|
| alumínium pergola LANITPLAST WALL 53 antracit + clear PC LG2129 | |
|
|
|
| Price excl. VAT | 344 675 Ft |
| Price incl. VAT | 437 737 Ft |
| Save | – |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Kategória | pergolák a falhoz |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Beépített terület | 14,85m2 |
| Külméret szélesség | 3,00m |
| Külméret hossza | 4,96m |
| Külméret magasság | 2,12 - 2,78m |
| Szín | antracit |
| Szerkezet anyaga | alumínium |
| Tető anyag | cellás átlátszó polikarbonát 6 mm |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Tető felület | m2 |
| Tető típusa | ferde |
| Tömeg | 75kg |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.