Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| oldalsó hálós roló 4 m a LANITPLAST PREMIUM bioklimatikus pergolához LG4118 | |
|
|
|
| Nettó ár |
227 243 Ft
239 204 Ft |
| Bruttó ár |
288 599 Ft
303 789 Ft |
| Megtakarítás | 5% / 15 190 Ft |
| Elérhetőség | Raktáron |
| Paraméterek | |
| Kategória | bioklimatikus pergolák |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Beépített terület | m2 |
| Külméret szélesség | 3,72m |
| Külméret magasság | 2,36m |
| Szín | antracit |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Tető felület | m2 |
| Tömeg | 37kg |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.