Remove from comparison
|
|
|---|---|
| oldalsó hálós roló 4 m a LANITPLAST PREMIUM bioklimatikus pergolához LG4118 | |
|
|
|
| Price excl. VAT |
227 243 Ft
239 204 Ft |
| Price incl. VAT |
288 599 Ft
303 789 Ft |
| Save | 5% / 15 190 Ft |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Kategória | bioklimatikus pergolák |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Beépített terület | m2 |
| Külméret szélesség | 3,72m |
| Külméret magasság | 2,36m |
| Szín | antracit |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Tető felület | m2 |
| Tömeg | 37kg |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.