Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| alumínium bioklimatikus pergola LANITPLAST PREMIUM 5x3 m LG4090 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
881 116 Ft
957 735 Ft |
| Cena s DPH |
1 119 017 Ft
1 216 323 Ft |
| Ušetříte | 9% / 97 306 Ft |
| Dostupnost | Raktáron |
| Parametry | |
| Kategória | bioklimatikus pergolák |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Beépített terület | 15m2 |
| Külméret szélesség | 4,95m |
| Külméret hossza | 2,88m |
| Külméret magasság | 2,53m |
| Szín | antracit |
| Szerkezet anyaga | alumínium |
| Tető anyag | lécek alumínium |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Tető felület | m2 |
| Tető típusa | lapos |
| Tetőhajtás | kézikönyv |
| LED világítás | nem |
| Tömeg | 211kg |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.