Remove from comparison
|
|
|---|---|
| bioklimatikus pergola LANITPLAST BASIC 4x3 m LG4293 | |
|
|
|
| Price excl. VAT |
510 194 Ft
531 452 Ft |
| Price incl. VAT |
647 946 Ft
674 944 Ft |
| Save | 4% / 26 998 Ft |
| Availability | Raktáron |
| Parameters | |
| Kategória | bioklimatikus pergolák |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Beépített terület | 12,05m2 |
| Külméret szélesség | 3,95m |
| Külméret hossza | 3,05m |
| Külméret magasság | 2,20m |
| Szín | antracit |
| Szerkezet anyaga | alumínium |
| Tető anyag | lécek acél |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Tető felület | m2 |
| Tető típusa | lapos |
| Tetőhajtás | kézikönyv |
| LED világítás | nem |
| Tömeg | kg |

We use third-party cookies for content personalization and evaluation, thanks to which we can display more relevant offers of our products for you on and off the web.
We will not enable the collection of this data unless you give us your consent.