Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| oldalsó hálós roló 4 m a LANITPLAST PREMIUM bioklimatikus pergolához LG4118 | |
|
|
|
| Cena bez DPH |
227 243 Ft
239 204 Ft |
| Cena s DPH |
288 599 Ft
303 789 Ft |
| Ušetříte | 5% / 15 190 Ft |
| Dostupnost | Raktáron |
| Parametry | |
| Kategória | bioklimatikus pergolák |
| Gyártó | LANIT PLAST |
| Beépített terület | m2 |
| Külméret szélesség | 3,72m |
| Külméret magasság | 2,36m |
| Szín | antracit |
| A bitumen tekercsek száma 0,5x5 m | darab |
| Tető felület | m2 |
| Tömeg | 37kg |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.