Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| finn szauna KARIBU GOBIN (59652) LG2494 | |
|
|
|
| Nettó ár |
1 002 441 Ft
1 480 708 Ft |
| Bruttó ár |
1 273 100 Ft
1 880 499 Ft |
| Megtakarítás | 48% / 607 399 Ft |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Szauna típusa | finn házi szaunák |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | beltéri szaunák |
| Szerkezet anyaga | lucfenyőfa |
| Ház fala vastagsága | 68mm |
| Szigetelés vastagsága | 42 mm |
| Ajtó | füstös üveg 8 mm |
| Pad anyaga | lucfenyőfa |
| Padok száma | 2x / 1x szélesség 57 cm + 1x szélesség 52 cm |
| Személyek száma | 3 |
| Fejtámla | 1 |
| Ionizációs funkció | nem |
| Beépített rádió | nem |
| Javasolt szauna kályha típus | elektromos szauna kályha |
| Ajánlott kályhák | 3,6 kW vagy 9 kW |
| Szauna kályha | nem |
| Szauna kövek | nem |
| Külméret szélesség | 2,31m |
| Külméret mélység | 1,96m |
| Külméret magasság | 1,98m |
| Tömeg | 425kg |
| Krajina pôvodu | Németország |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.