Odebrat z porovnání
|
|
|---|---|
| finn szauna KARIBU LARIN (75605) LG3974 | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 778 313 Ft |
| Cena s DPH | 988 458 Ft |
| Ušetříte | – |
| Dostupnost | Nem elérhető |
| Parametry | |
| Szauna típusa | finn házi szaunák |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | beltéri szaunák |
| Szerkezet anyaga | északi lucfenyő |
| Ház fala vastagsága | 68mm |
| Szigetelés vastagsága | 42 mm |
| Ajtó | grafitüveg 8 mm |
| Pad anyaga | lucfenyő |
| Padok száma | 2x / 1x szélesség 57 cm + 1x szélesség 27 cm |
| Személyek száma | 2 |
| Fejtámla | 1 |
| Ionizációs funkció | nem |
| Beépített rádió | nem |
| Javasolt szauna kályha típus | elektromos szauna kályha |
| Ajánlott kályhák | 3,6 kW vagy 9 kW |
| Külméret szélesség | 1,51m |
| Külméret mélység | 1,51m |
| Külméret magasság | 1,98m |
| Tömeg | 249kg |

Pro personalizaci obsahu a vyhodnocování používáme cookies třetích stran, díky tomu pro vás dokážeme na webu i mimo něj zobrazovat relevantnější nabídky našich produktů.
Sběr těchto dat nezapneme, pokud nám k tomu nedáte souhlas.