Eltávolítás az összehasonlításból
|
|
|---|---|
| finn szauna KARIBU HORNA (6196) LG4260 | |
|
|
|
| Nettó ár | 890 092 Ft |
| Bruttó ár | 1 130 417 Ft |
| Megtakarítás | – |
| Elérhetőség | Nem elérhető |
| Paraméterek | |
| Szauna típusa | finn házi szaunák |
| Gyártó | KARIBU HOLZTECHNIK |
| Kategória | beltéri szaunák |
| Szerkezet anyaga | északi lucfenyő |
| Ház fala vastagsága | 68mm |
| Szigetelés vastagsága | 42 mm |
| Ajtó | bronz üveg 8 mm |
| Pad anyaga | lucfenyő |
| Padok száma | 3x / 2x szélesség 57 cm + 1x szélesség 52 cm |
| Személyek száma | 3 |
| Fejtámla | 1 |
| Ionizációs funkció | nem |
| Beépített rádió | nem |
| Javasolt szauna kályha típus | elektromos szauna kályha |
| Ajánlott kályhák | 3,6 kW vagy 9 kW |
| Külméret szélesség | 2,31m |
| Külméret mélység | 1,96m |
| Külméret magasság | 1,98m |
| Tömeg | 391kg |

Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.